V Brodě budou děti uspávat studánky

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Uherský Brod)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Uherský Brod)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Uherský Brod)
Co se děje 1. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÝ BROD - V Uherském Brodě se ve čtvrtek 2. listopadu uskuteční tradiční Uspávání studánek s lampionovým průvodem. Serveru Zlin.cz to oznámila za brodskou radnici Elen Fremlová.

Akci pořádá uherskobrodská radnice společně s Domem kultury Uherský Brod a Knihovnou Františka Kožíka. Uspávání studánek začíná v odpoledních hodinách a každoročně přiláká spoustu dětí.

Děti vybavené lampiony, lucerničkami a světýlky mají sraz v 17.00 hodin v Panské zahradě. Zde se mohou návštěvníci těšit na moderovaný program," konstatovala Fremlová. Vystoupí například skupina Fuerza del Fuego. Jde o partu nadšenců z Uherského Brodu, která předvádí impozantní ohňové show spojené s tancem a podmanivou hudbou. Skupina vystupuje už od roku 2008 na soukromých i veřejných akcích, svatbách a podobně. Program si připravily také děti z Mateřské školy Svatopluka Čecha.

Přibližně v 17.30 hodin se pak uskuteční lampionový průvod. Účastníci zamíří z Panské zahrady směrem k Domu kultury Uherský Brod. Tam pak od 18.00 hodin začíná pořad nazvaný Jak Uhlíř Skoumal Svěrák aneb Televize Věž uvádí. Na děti čeká veselé divadlo plné písniček od Zdeňka Svěráka, Jaroslava Uhlíře a Petra Skoumala.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam