Městská sportovní hala se už brzy dočká zastřešení

Foto: MěÚ OtrokoviceFoto: MěÚ Otrokovice
Foto: MěÚ Otrokovice
Co se děje 2. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Městskou sportovní halu v Otrokovicích se podaří zastřešit ještě před příchodem zimy. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Představitelé otrokovické radnice se opět sešli na staveništi sportovní haly, kde je zástupce zhotovitele a hlavní stavbyvedoucí informovali o aktuální situaci na stavbě a postupu prací. 

"V současné době dokončujeme zateplování fasády z venkovní strany. Okna jsou namontována a pracujeme na přístavbě budovy. Provádíme zdění a veškeré instalace. Koncem týdne bychom měli mít celou stavbu zastřešenou," informoval hlavní stavbyvedoucí Zdeněk Morong. Dodal, že je velmi dobré, že se podaří celou stavbu uzavřít před tím, než udeří zima. Těžiště prací se pak plynule přesune do vnitřních prostor a výstavba nebude nijak limitována nepřízní počasí.

Následující kontrolní den, kde se budou moci zastupitelé seznámit s dalšími postupy prací, se uskuteční 6. prosince. Práce na rekonstrukci haly začaly koncem letošního dubna a dokončení stavby se předpokládá na přelomu března a dubna 2018.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam