Zastávka MHD ve Školní ulici je opět v provozu

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 4. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Rekonstruovaná zastávka MHD Školní je opět v provozu. Server Zlin.cz o tom informoval mluvčí Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice (DSZO) Vojtěch Cekota.

"Obdrželi jsme informaci, že Odbor dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Zlínského kraje jako speciální stavební úřad udělil kolaudační souhlas k užívání rekonstruovaného zastávkového zálivu zastávky MHD Školní. Trolejbusy a autobusy DSZO začaly na opravované zastávce zastavovat už v pátek ráno," podotkl Cekota.

Kolaudační souhlas byl vydán na "obnovu zastávkového zálivu s povrchem z raženého betonu, nově zřízený připojovací pruh, povrchovou úpravu vedlejšího jízdního pruhu silnice I/49 a úpravu stávajících přechodů pro chodce".

DSZO již zprovoznila na nové zastávce automat na jízdenky a umístila do vitrínky papírové jízdní řády všech zde zastavujících linek. Jakmile zhotovitel stavby dokončí potřebný stojan, DSZO na něj upevní (přestěhuje z provizorního stanoviště před Kongresovým centrem) rovněž elektronický panel, který zobrazuje odjezdy nejbližších spojů.

Na provizorní stanoviště před Kongresovým centrem byla zastávka Školní přesunuta při zahájení rekonstrukce koncem května.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam