Zastávka MHD ve Školní ulici je opět v provozu

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 4. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Rekonstruovaná zastávka MHD Školní je opět v provozu. Server Zlin.cz o tom informoval mluvčí Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice (DSZO) Vojtěch Cekota.

"Obdrželi jsme informaci, že Odbor dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Zlínského kraje jako speciální stavební úřad udělil kolaudační souhlas k užívání rekonstruovaného zastávkového zálivu zastávky MHD Školní. Trolejbusy a autobusy DSZO začaly na opravované zastávce zastavovat už v pátek ráno," podotkl Cekota.

Kolaudační souhlas byl vydán na "obnovu zastávkového zálivu s povrchem z raženého betonu, nově zřízený připojovací pruh, povrchovou úpravu vedlejšího jízdního pruhu silnice I/49 a úpravu stávajících přechodů pro chodce".

DSZO již zprovoznila na nové zastávce automat na jízdenky a umístila do vitrínky papírové jízdní řády všech zde zastavujících linek. Jakmile zhotovitel stavby dokončí potřebný stojan, DSZO na něj upevní (přestěhuje z provizorního stanoviště před Kongresovým centrem) rovněž elektronický panel, který zobrazuje odjezdy nejbližších spojů.

Na provizorní stanoviště před Kongresovým centrem byla zastávka Školní přesunuta při zahájení rekonstrukce koncem května.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam