Desítky firem projevily zájem o spolupráci se zlínskými vysokoškoláky

Business Day (Foto: UTB)Business Day (Foto: UTB)
Business Day (Foto: UTB)
Co se děje 6. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Na Univerzitě Tomáše Bati (UTB) ve Zlíně se v úterý 7. listopadu uskuteční tradiční veletrh pracovních příležitostí Business Day. Letos přilákal rekordní počet vystavovatelů, serveru Zlin.cz to oznámil Jan Malý z tiskového oddělení školy.

Absolventům UTB bude nabízet práci 73 firem a institucí z nejrůznějších oblastí. Akce, která se uskuteční 7. listopadu od 9.00 do 15.00 hodin v prostorách Laboratorního centra Fakulty technologické a v prostorách Univerzitního centra UTB, přinese kromě pracovních nabídek studentům také bohatý doprovodný program.

"Návštěva veletrhu je nejdůležitější hlavně pro posluchače 3. a 5. ročníků, kteří končí studium. Jsem však přesvědčena, že bude přínosem i pro ostatní studenty," konstatovala prorektorka UTB pro sociální záležitost Adriana Knápková. Kromě konkrétních nabídek práce totiž návštěvníci veletrhu budou moct konzultovat své životopisy s personalisty, otestovat si svou úroveň anglického jazyka, získat zajímavou stáž nebo si domluvit téma bakalářské nebo diplomové práce. "Jako novou součást programu jsme letos zařadili talk show s úspěšnými absolventy UTB," dodala Knápková.

Mezi vystavujícími budou v letošním roce průmyslové firmy, finanční instituce, marketingové společnosti, firmy z oblasti IT a telekomunikací, logistické firmy, zdravotnické či neziskové organizace i orgány veřejné správy. "Největší zájem je v posledních letech o absolventy technických oborů. Těm zaměstnavatelé často nabízejí opravdu nadstandardní podmínky," uzavřela Knápková s tím, že vletrh pracovních příležitostí pořádá Job centrum UTB a vstup na něj je zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam