Notorickou zlodějku čeká za krádeže už dvaadvacátý trest

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 6. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Soudu došla s devětatřicetiletou nenapravitelnou zlodějkou ze Zlína trpělivost a poslal ji do vazby. Ženu čeká už v pořadí dvaadvacáté potrestání, serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Naposledy byla žena za krádeže potrestána letos v srpnu, nijak ji to ale neodradilo a kradla vesele dál. Nyní jí hrozí až tříleté vězení.

"V posledních dnech ženě komisařka kriminální policie ve zkráceném přípravném řízení sdělila podezření ze spáchání trestného činu krádež, protože celkem ve třech případech odcizila ve Zlíně batoh spícímu muži na zastávce, na ubytovně v obci na Zlínsku odcizila kartu od této ubytovny a v prodejně ve Zlíně bonboniéru, tvrdý alkohol a kávu. V batohu měl muž mimo jiné šperky, sportovní obuv, oblečení a 1 600 korun v hotovosti. Celkově způsobila zlodějka svým jednáním ve třech případech škodu ve výši téměř devět tisíc korun," upřesnila Kozumplíková.

Za majetkovou trestnou činnost byla žena již dvacetkrát soudně potrestaná, naposledy v dubnu loňského roku se zkušební dobou až do konce listopadu roku letošního. Letošní srpnový rozsudek prozatím nenabyl právní moci. "Žena je u soudu jako doma, svůj první, tehdy podmíněný, trest si od soudce vyslechla již ve svých šestnácti letech, půl roku nato následoval trest další a tak to pokračuje až do dnešní doby," dodala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam