Jak dva kamarádi zažili radost nedělního večera

Zdeněk Venera a Bohumil Páník (Foto: HC Olomouc a FC Fastav Zlín)Zdeněk Venera a Bohumil Páník (Foto: HC Olomouc a FC Fastav Zlín)
Zdeněk Venera a Bohumil Páník (Foto: HC Olomouc a FC Fastav Zlín)
Sport 5. 11. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Většinou to v oblíbeném doplňkovém tenisu mívají hodně vyrovnané. Oba jsou na kurtu emotivní a oběma to docela jde. Tentokrát je sportovní osud poslal pár set metrů od sebe, aby si zažili před přestávkami v hokejové i fotbalové elitní soutěži každý po svém pěkně emotivní drama.

Zdeněk Venera ve službách "loupežníků" z Olomouce dokázal sebrat všechny tři body domácím Beranům, ale lehké to jeho tým neměl. "Za stavu 2:1 jel zlínský Okál trestné střílení, to vždycky zvedne tep, nedal a pak jsme ještě gól přidali, ve Zlíně jsme měli i kousek štěstí, dva góly jsme dali po zajímavých odrazech od mantinelů," hodnotil Venera výhru svých Kohoutů 3:1.

To Páník musel mít o kousek severněji na fotbalovém stadionu nervy taky pěkně napnuté. Jeho tým vedl po nádherné akci nad Spartou Ekpaiovým gólem 1:0. "Takhle si představuji protiútok," chválil trenér nejen střelce.

Pak ale Ševci dostali dva zásahy od Šurala a střídajícího Janka (po docela podivném kontaktu střelce prvního gólu s domácím Traorem) a vypadalo to na hodně odlišnou náladu obou kamarádů.

V samém závěru ale chybovala obrana Sparty, a to, že trenér Páník poslal na hřiště Džafiče, který se báječně trefil do vyrovnání, se ukázalo jako velmi přínosné.

Remíza 2:2 jistě potěšila nejen trenéra.

"Mohli bychom si dát debla, výborně se doplňujeme, ale v pondělí to nepůjde, máme dopoledne trénink, a pokud vím, Zdeněk má první přestávkový den zadán výhradně pro manželku. Tak snad to ještě do Vánoc stihneme," smál se o fous starší fotbalový kouč.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam