Žena na chatě ubodala manžela

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 6. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

VSETÍN - Ve Zlínském kraji se stala letos už v pořadí třetí vražda. Tentokrát se jí dopustila jednašedesátiletá žena, která na chatě na Vsetínsku ubodala po hádce svého manžela (55).

Incident se odehrál v rekreační chatě v malé obci na Vsetínsku uplynulou sobotu odpoledne. Manželé, kteří bydlí trvale ve Vsetíně, spolu trávili víkend na rekreační chatě ve vesnici nedaleko Vsetína. Kolem páté hodiny odpoledne se začali hádat a konflikt nakonec vyústil ve vraždu.

"Jedenašedesátiletá žena bodla několikrát kuchyňským nožem do hrudníku svého pětapadesátiletého manžela, který upadl do bezvědomí. Přivolaný lékař rychlé záchranné služby po neúspěšné resuscitaci konstatoval smrt," podotkla policejní mluvčí Lenka Javorková.

Z vyšetřování vyplývá, že oba manželé byli v době incidentu opilí. Ženu policisté na místě zadrželi a odvezli do policejní cely. Krajští kriminalisté provedli na místě důkladné ohledání místa činu, zajistili stopy a důkazy důležité pro trestní řízení a přizvali znalce z oboru zdravotnictví.

"Vyšetřovatelka krajské kriminální policie ženu v neděli obvinila ze zvlášť závažného zločinu vraždy a zároveň podala státnímu zástupci podnět na návrh na vzetí do vazby, o které se bude rozhodovat v následujících hodinách. Ženě hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody od deseti do osmnácti let," doplnila Javorková. Dodala, že se jedná o třetí dokonanou vraždu ve Zlínském kraji v letošním roce.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam