Miss ČR Michaela Habáňová: Pomluvy v médiích neřeším. Nikdo není dokonalý, ani já

Česká Miss 2017, Michaela Habáňová (Foto: David Váňa)Česká Miss 2017, Michaela Habáňová (Foto: David Váňa)
Česká Miss 2017, Michaela Habáňová (Foto: David Váňa)
Čtení ke kávě 10. 11. 2017 | Zdroj: Šárka Šarmanová

ZLÍN - Už je to bezmála dva měsíce, co si jednadvacetiletá Michaela Habáňová ze Zlína nasadila korunku královny krásy a stala se tak držitelkou titulu Českou Miss 2017. „Život se mi od té doby dost změnil. Rozložení studia, vše se teď točí okolo jiných věcí, než jsem byla doposud zvyklá. Focení, točení, přehlídky, společenské akce. Ale moc mě to baví,“ říká usměvavá Michaela v rozhovoru pro server Zlin.cz.

Jak vaše vítězství přijala vaše rodina a nejbližší přátelé, už se objevily i nějaké závistivé a nepřejícné reakce?

Rodina a přátelé jsou za mě šťastní. Mám na ně sice méně času, ale všichni to chápou, a i přesto mi moc fandí. Podporují mě a teď mi moc pomáhají s přípravou na světovou soutěž.

A jak to celé zvládá váš partner?

Můj partner to zvládá skvěle. Je to ten nejtolerantnější přítel, jakého jsem si mohla přát. Je to moje pravá ruka, s hodně věcmi mi pomáhá. Musím říct, že nám výhra v České Miss ještě víc zlepšila vztah, vážíme si toho mála času, který na sebe máme a užíváme si společné chvilky.

Přišla vám už nějaká zajímavá nabídka na práci modelky?

Práce je dost, z čehož mám radost. Jde například o kontrakt s kosmetikou Juliette Armand, taky mám nasmlouvané focení, přehlídky a přicházejí i další nabídky. Ale v tuto chvíli mám plné ruce práce s přípravou na světovou soutěž, která je nyní pro mě prioritní. Takže se další práci budu moct věnovat až po svém návratu.

Jak se konkrétně připravujete na soutěž Miss Universe, která vás čeká už na konci listopadu?

Snažím se na ni připravit co nejlépe. Hodiny s rodilým mluvčím, kurzy rétoriky, řešíme šaty s Petrou Pilařovou. Nezdá se to, ale je toho v pozadí hodně a patří k tomu i papírová práce. Takže prakticky celý den neřeším nic jiného.

Co vám Česká Miss dala a naopak zase vzala?

Soutěž mi nic nevzala. Zatím ze všeho jen těžím a beru si z toho to nejlepší.

Soutěž provázelo i několik problémů. Například odchod mentorů i několik soutěžících, včetně toho, že soutěž odmítly vysílat televize. Jak jste celou tu situaci vnímala?

Já jsem tyto věci neřešila. Pro mě bylo důležité, co mi soutěž dává. Potkala jsem se se spousty zajímavých lidí, našla několik skvělých kamarádek. Takové zkušenosti, které jsem díky České Miss dostala, jsou k nezaplacení. Důležité pro nás všechny bylo, že jsme byly spolu a zažily jsme i hodně srandy, na kterou budu vždy vzpomínat.

Jak jste vycházela z vašimi soupeřkami, jste s některými stále v kontaktu?

Jak už jsem avizovala, díky Miss jsem našla přátelství, které, troufám si říct, vydrží na celý život. Scházíme se do teď. Česká Miss a vše, co se dělo okolo, nás sblížilo natolik, že teď bez sebe už takřka nemůžeme být. Už jsou součástí mého života.

Některá média už se do vás pustila dost kriticky, například kvůli údajným hrubkám ve vašich textech, či vašemu obočí. Sledujete i takové zprávy o vás a jak přijímáte tu kritiku?

Nemám moc čas číst a řešit takové věci. Média si vždy něco najdou, takže jsem s tím v pohodě. Kdo z nás nikdy neudělal nějakou gramatickou chybu? Nikdo není dokonalý, ani já.

A co byste vzkázala těmto pomlouvačům?

Chybovat je lidské. Usmívající se

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam