Lampionový průvod vyvrcholí ohňostrojem

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Co se děje 8. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - V Otrokovicích se v listopadu uskuteční tradiční lampionový průvod spojený se závěrečným ohňostrojem, který každoročně přiláká spoustu lidí. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Romana Stehlíková.

Průvod se bude konat v předvečer Dne boje za svobodu a demokracii ve čtvrtek 16. listopadu v 17.00 hodin. Účastníci s lampiony se shromáždí v 16.30 hodin v parku před Městskou poliklinikou, odkud projde průvod, přes lávku k Otrokovické Besedě na náměstí 3. května. Jakmile na místo dorazí poslední účastník s lampionem, oblohu rozzáří velkolepý ohňostroj.

"Na náměstí budou připraveny prodejní stánky s občerstvením, například svařené víno, cukrovinky, bramborové spirálky, káva, sýry, punč, klobásy a světýlka pro děti," informovala Lenka Navrátilová, která se podílí na organizaci akce.

Akce je určena zejména menším dětem v doprovodu rodičů, ale projít se se svítícím lampionem mohou i ti starší. Po ohňostroji bude následovat volná zábava za doprovodu kapely Ripteto v rozšířené sestavě.

"Lampionový průvod s ohňostrojem se koná v Otrokovicích s pravidelností každý rok jako součást oslavy státního svátku Dne za svobodu a demokracii. Děti ocení lampionový průvod a ohňostroj, dospělí si mohou připomenout přelomový 17. listopad 1989," dodal starosta města Jaroslav Budek s tím, že akci pořádá Otrokovická Beseda ve spolupráci s DDM Sluníčko.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam