V Otrokovicích odmění dárce krve celoroční jízdenkou

foto: město Otrokovicefoto: město Otrokovice
foto: město Otrokovice
Co se děje 12. 11. 2017 | Autor: Frolová Irena

OTROKOVICE - Město Otrokovice hodlá, stejně jako v uplynulých letech, poděkovat držitelům Zlaté Janského plakety, Zlatého kříže a dárcům kostní dřeně, kteří mají trvalý pobyt v Otrokovicích. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Radnice přišla se zajímavým nápadem. Rozhodla se, že uhradí těmto dobrovolníkům roční, takzvanou celosíťovou jízdenku na městskou hromadnou dopravu (MHD).

Český červený kříž Zlín poskytuje městu aktuální seznam dárců, kteří darovali krev či kostní dřeň v transfuzních stanicích Zlín a Uherské Hradiště.

"Vyzýváme proto občany Otrokovic, kteří darovali kostní dřeň či jsou držiteli Zlaté Janského plakety za 40 bezpříspěvkových odběrů krve nebo jsou držiteli Zlatého kříže 3. – 1. třídy, přičemž odběry byly provedeny mimo výše uvedené transfuzní stanice, aby se přihlásili v termínu do 22. prosince 2017 na Městský úřad Otrokovice, odbor školství a kultury. Kontaktní osobou je Petra Žůrková," vyzvala Barbora Šopíková, vedoucí odboru školství a kultury.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam