Příroda do spánku: fotbal do obrátek

Ševce čeká druhý tým tabulky SK Sigma Olomouc (Foto: FC Fastav Zlín)Ševce čeká druhý tým tabulky SK Sigma Olomouc (Foto: FC Fastav Zlín)
Ševce čeká druhý tým tabulky SK Sigma Olomouc (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 15. 11. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Poslední listy opadávají, příroda jde spát. Fanoušci zlínského fotbalu ovšem po vydatném polospánku posledních dnů chytají druhý dech. A čekají je opravdové hody.

Fotbalisty Zlína čeká během necelých tří týdnů hned pět důležitých vystoupení, jen jedinkrát je už ale fanoušci uvidí opravdu doma. Bude to v pondělí 27. listopadu, kdy přijede velmi rivalské Slovácko. Zlín i hosté tím završí polovinu nejvyšší soutěže. 

"Program máme opravdu nacvakaný, to není povzdech, ale konstatování," připomíná další zápasy pravdy trenér Fastavu Bohumil Páník.

Už tuto sobotu míří jeho hoši na olomoucký Andrův stadion. "Sigma je stoprocentně velice milým překvapením soutěže, jako nováček drží druhé místo, hraje výborně, klobouk dolů, ale myslím, že se s Hanáky dá hrát," domnívá se Páník.

Jeho kamarád Petr Uličný, dlouholetý trenér Sigmy, ale dvakrát i Zlína, se na zápas těší. "Tohle kdybyste mi vzali, tak jsem jak dítě bez hračky," láká na sobotu početné fandy s tím, že to bude výborný zápas.

Zlín po Olomouci míří k zápasu Evropské ligy do Tiraspolu, pak hostí zmíněné Hradišťany a aby nebylo moravské konfrontace málo, jede 2. prosince do Brna, které má záchranářské starosti.

V závěru pak už po Mikuláši ještě jednou na EL do Olomouce. Tam zamíří moskevský Lokomotiv. To už bude v kalendáři datum 7. prosince.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam