Návštěvníci zlínské zoo si mohou vyrobit adventní věnce

Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Co se děje 19. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Návštěvníci Zoo Zlín se mohou v neděli 19. listopadu zapojit do výtvarné dílny, kde si mohou vyrobit adventní věnec. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí zoo Romana Bujáčková.

Výtvarná dílna se koná v prostorách vzdělávacího střediska Tyrol a ponese se ve vánočním duchu. Příchozí si zde budou moci vyrobit adventní věnec, namalovat perníčky nebo jen tak načerpat sváteční atmosféru. "Záměrně jsme dílnu načasovali v dostatečném předstihu před začátkem adventu, aby si lidé pak mohli svými výrobky vyzdobit domácnosti," vysvětlila Bujáčková. Dodala, že dílna bude v provozu od 10.00 do 15.00 hodin.

Svou obtížností jsou dílny nastaveny tak, že se do nich mohou zapojit dětští i dospělí návštěvníci zoologické zahrady. "Dílny pro děti jsou bezplatné a těšit se opravdu mají na co - vyrábět se budou dřevěné betlémy, andílci i drobné ozdoby na stromeček z přírodních materiálů. Výroba adventních věnců bude zpoplatněna, cena jednoho věnce bude 100 korun. Výtěžek věnujeme na chov zvířat u nás v zoologické zahradě," doplnila Bujáčková.

Zoo Zlín je během listopadu otevřena od 8.30 do 16.00 hodin. Lidé mohou využít sníženého vstupného, které činí 80 korun pro dospělé, 60 korun pro studenty a seniory a 40 korun pro děti. V sobotu i v neděli bude navíc mimořádně otevřena i pokladna na sezonním vstupu.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam