Zlínští vysokoškoláci pořádají dobročinný bazar, pomůže vizovickému Doteku

Ilustrační foto (Foto: UTB)Ilustrační foto (Foto: UTB)
Ilustrační foto (Foto: UTB)
Co se děje 22. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Fakulta humanitních studií Univerzity Tomáše Bati (UTB) ve Zlíně po roce opět zahájila sedmý dobročinný bazar. Akce skončí ve čtvrtek 23. listopadu, serveru Zlin.cz to řekla PR manažerka Petra Svěráková.

„Bazar se koná již tradičně ve foyer budovy rektorátu, konkrétně před velkou posluchárnou," přiblížila Anna Krátká, proděkanka pro celoživotní vzdělávání a praxi. Veškerý výtěžek z bazaru půjde ve prospěch klientů organizace Dotek ve Vizovicích.

Věci, které se neprodají, budou převezeny do Dobročinného obchůdku ve Vizovicích, kterou Dotek provozuje. Tam si je zájemci budou moci později zakoupit. Každý, kdo na bazar něco přinese nebo si cokoliv koupí, dostane slosovatelný lístek o ceny. Losování se bude konat poslední den bazaru, tedy ve čtvrtek 23. listopadu ve 14.30 hodin. Účastníci tedy mají nejenom šanci udělat dobrý skutek, ale být za to i odměněni.

Dobročinný bazar pořádá fakulta už posedmé. Iniciovala jej v roce 2012 Veronika Olejníková, bývalá studentka fakulty, společně s ředitelkou obecně prospěšné společnosti Dotek Radomírou Pečeňovou. Inspirací byl pro ně Dobročinný obchůdek, který začala společnost provozovat. Myšlenku obchůdku si přivezla Radomíra Pečeňová z Anglie. Loni se během dobročinného bazaru podařilo vybrat 15 tisíc korun.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam