Neznámá řidička přejela u Kauflandu nohy muži, který tlačil nákupní vozíky

Místo nehody (Foto: Policie ČR)Místo nehody (Foto: Policie ČR)
Místo nehody (Foto: Policie ČR)
Hasiči a policie 23. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po neznámé šoférce, která u zlínského Kauflandu přejela nohy muži, který před sebou tlačil nákupní vozíky. Serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Nešťastná událost se stala ve čtvrtek 16. listopadu kolem deváté hodiny ráno. Neznámá řidička jela po parkovišti u nákupního střediska Kaufland ve Zlíně na Vršavě. Při jízdě kolem rychlého občerstvení najela na nohu třiatřicetiletému muži, který zrovna po silnici v rámci svého zaměstnání přesunoval nákupní vozíky.

"Naštěstí mu způsobila jen lehké zranění, s nímž vyhledal lékařské ošetření. Narazila do něj i zpětným zrcátkem, které by mohlo být poškozené. Řidička z místa odjela, aniž by událost oznámila policii. Mělo by se jednat o vozidlo bílé barvy v provedení kombi, které řídila starší žena se světlými vlasy," upřesnila policejní mluvčí.

Dopravní policisté nyní hledají svědky této dopravní nehody a žádají, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158 nebo na telefonní číslo dopravních policistů – 974 666 259.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam