Korunka Luhačovice sbírá dárky pro seniory v nemocnici

Ilustrační foto (Foto: Nemocnice Zlínského kraje)Ilustrační foto (Foto: Nemocnice Zlínského kraje)
Ilustrační foto (Foto: Nemocnice Zlínského kraje)
Co se děje 24. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

LUHAČOVICE – Nezisková organizace Korunka Luhačovice uspořádala sbírku vánočních dárků. Věnuje je seniorům hospitalizovaným v Uherskohradišťské nemocnici, řekla serveru Zlin.cz mluvčí nemocnice Dana Lipovská.

Organizace chce zpříjemnit seniorům v nemocnici pobyt během Vánoc. „Do 15. prosince je možné na tři sběrná místa v Uherském Hradišti, Luhačovicích i Zlíně nosit praktické dárky v podobě balíčku s hygienou, knížek nebo maličkosti, které mohou potěšit nemocné nebo opuštěné seniory,“ uvedla Lipovská.

Sběrná místa jsou v Sanatoriu Miramare Luhačovice, v Květinářství Halka Adamová ve Zlíně a ve Studiu Dekor Štěpánky Šáchové v Uherském Hradišti. „Darováním dárků seniorům mohou lidé udělat radost i sami sobě,“ dodala Lipovská.

Projekt na obdarování seniorů nazvaný Ježíškova vnoučata má už Český rozhlas. Zapojilo se do něj i několik organizací Zlínského kraje včetně samotného kraje. Cílem projektu je najít dobrovolníky, kteří dají starším lidem z domovů a různých organizací dárky, které si sami napíšou.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam