Radní Zlína budou diskutovat s občany Mladcové

Ilustrační foto - pohled na Mladcovou (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto - pohled na Mladcovou (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto - pohled na Mladcovou (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 24. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – S občany části Mladcová se v pondělí setkají radní Zlína Jana Baselová a Josef Novák. Ke společné debatě o problémech a plánech přizvali i odborníky z magistrátu a ředitele Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice Josefa Kocháně, sdělila serveru Zlin.cz Irena Orságová z tiskového oddělení zlínské radnice.

Veřejné setkání začne v 18.00 v Klubu zahrádkářů na Mladcové. „O problémech a plánech budou kromě radních Baselové a Nováka a ředitele dopravní společnosti Kocháně debatovat i odborníci z odborů magistrátu. Přijde architekt Ivo Tuček, vedoucí odboru realizace investičních akcí Leopold Bednařík, za odbor životního prostředí a zemědělství přijde Radek Klepal, dále tam bude vedoucí odboru školství Milan Smola, referent investic odboru koncepce a realizace dopravních staveb Pavel Moravec a zahradní architektka Dominika Göttlichová,“ vyjmenovala Orságová.

Debata s občany v Mladcové je letošní sedmé setkání s občany. „V příštím roce se veřejná setkání uskuteční v prvním pololetí v šesti místních částech. Je to Podhoří, Lhotka-Chlum, Malenovice, Klečůvka, U Majáku, což jsou filmové ateliéry, a Bartošova čtvrť. Přesné termíny projedná a schválí Rada města Zlína na svém prosincovém zasedání,“ dodala Orságová.

Pro volební období let 2014 až 2018 bylo navrženo 26 lokalit, ve kterých se setkání zástupců Rady města Zlína s občany postupně koná. Četnost návštěvy jednotlivých lokalit je jednou za volební období. „Z každého veřejného setkání se pořizuje zápis, který je rozeslán na jednotlivé odbory magistrátu a zveřejněn ve vývěsních skříňkách v dané místní části. Připomínky a náměty se zpracují do úkolů, které  následně řeší konkrétní odbory magistrátu, případně  další organizace odpovídající za danou problematiku. Plnění stanovených úkolů podléhá průběžné kontrole a vyhodnocování,“ uzavřela Orságová.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam