DOPRAVNÍ INFORMACE: V kraji je uzavřeno několik cest

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 27. 11. 2017 | Autor: Šárka Šarmanová

ZLÍNSKÝ KRAJ – Pokud vyrážíte na cesty, počítejte s tím, že až do konce listopadu můžete ve Zlínském kraji narazit na několik uzavírek nebo objízdných tras.

S úplnou uzavírkou silnice počítejte v úseku mezi Holešovem a Všetuly, kde se rekonstruuje silnice. Řidiči musejí využít objízdné trasy, která vede ulicemi Přerovská, Dlažánky, Nerudova. Opravy by měly trvat až do konce listopadu. Se stejnými komplikacemi počítejte také v Bohuslavicích u Zlína. Ve směru od Salaše je silnice zcela uzavřena, provoz na silnici je svedený do jednoho pruhu a řízený semafory. Pro nákladní auta nad 7,5 tuny platí ale úplná uzavírka. Tyto vozy musejí využít objízdnou trasu, která vede přes Napajedla, Kvítkovice nebo přes Zádveřice, Luhačovice, Biskupice. I zde by měly stavební práce trvat do konce listopadu.

I v Hluku na Uherskohradišťsku můžete narazit na úplnou uzavírku cesty, a to v ulici Boršická. Objízdná trasa je vedena přes Dolní Němčí, Slavkov, Boršice u Blatnice. Cesta bude uzavřena až do 6. prosince. Na Vsetínsku je kvůli výstavbě mostu zcela uzavřena cesta ve směru Prostřední Bečva-Bácov. Objízdná trasa je vedena přes mostní provizorium v blízkosti stavby. Stavební práce by měly skončit na konci listopadu.

I na dalších místech v kraji vás mohou zdržet stavební práce na silnicích. V řadě dalších případů je provoz řízen světelnou signalizací.

  • Huslenky, silnice II/487: rekonstrukce silnice. Provoz je sveden do jednoho jízdního pruhu řízený světelnou signalizací.
  • Vsetín, nadjezd, Mostecká ulice: rekonstrukce nadjezdu. Doprava je omezena na jeden jízdní pruh pro každý směr jízdy.
  • Karolinka, silnice II/487: rekonstrukce silnice. Počítejte zde se střídavým provozem v jednom jízdním pruhu, který je řízen světelnou signalizací.
  • Dolní Němčí - Slavkov, silnice II/498: rekonstrukce mostu.
  • Chvalčov - Tesák, silnice II/437: rekonstrukce silnice. Úseky jsou řízeny světelnou signalizací.
  • Sulimov, silnice III/36741: rekonstrukce silničního průtahu v obci. Provoz je vedený jedním jízdním pruhem řízen světelnou signalizací.
  • Zlechov, silnice III/05018: rekonstrukce silnice. Provoz je v jednom jízdním pruhu řízen světelnou signalizací.
  • Velké Karlovice, směr Soláň, silnice II/481: rekonstrukce silnice. Doprava je řízena světelnou signalizací.
  • Hovězí, silnice II/487: rekonstrukce průjezdního úseku silnice. Provoz je usměrněn dopravním značením.
  • Uherský Brod, náměstí Svobody, silnice III/49714: výstavba okružní křižovatky. Doprava je upravena dopravním značením.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam