Wellness nebo gastro zážitek? Zkuste 8 + 1 tip na vánoční dárek z Beskyd

Foto: Valachy.czFoto: Valachy.cz
Foto: Valachy.cz
Komerční sdělení 1. 12. 2017 | Zdroj: Valachy.cz

Vánoce jsou milou příležitostí dát lidem kolem vás najevo, že je máte rádi a že na ně myslíte. Co když už ale vaši blízcí „všechno mají“ a „nic nepotřebují“? Věnujte jim originální zážitek.

Špičkové wellness služby, prvotřídní gastronomii, ale i atraktivní sportovní akce a spoustu dalšího v čisté přírodě Beskyd, to vše nabízí Resort Valachy ve Velkých Karlovicích, hodinu autem od Zlína.

Vánoční poukazy v luxusním dárkovém provedení můžete objednat on-line, zaslání poštou je bezplatné. Nechejte se inspirovat žebříčkem nejprodávanějších dárků letošních Vánoc:

1. Relaxační pobyty v hotelech Lanterna a Horal

Hotely Resortu Valachy – Spa hotel Lanterna a Wellness hotel Horal – jsou vyhlášené mezi příznivci wellness pobytů díky špičkovému zázemí, službám a přívětivému personálu. Pobyty zde zahrnují snídani, večeři a neomezený vstup do Wellness Horal (v případě Lanterny také do L-Spa).

2. Wellness den pro zdraví ve Wellness Horal

Nejprodávanější poukaz: celodenní pobyt v relaxačním centru Wellness Horal s masáží a tříchodovým obědem. Hosté mohou ve wellness využívat tři termální bazény, fitko a saunový svět s populárními saunovými rituály, exotické masáže v top kvalitě tu poskytují maséři z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie.

3. Kurz etikety s Ladislavem Špačkem

Věnujte setkání s „mistrem etikety“, bývalým mluvčím prezidenta Václava Havla, při němž si obdarovaný osvěží zásady stolování a společenského chování přímo u degustační večeře v zážitkové restauraci Vyhlídka.

4. Dárek pro sportovce: pobytové kempy

Zavděčit se dárkem náruživému sportovci bývá oříšek. Věnujte některý ze sportovních pobytů: Školu běžeckého lyžování, Bike kemp, Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem či populární Běžeckou školu Miloše Škorpila, vše s kvalitním programem i relaxací.

5. Startovné na seriál VALACHY TOUR

Darujte startovné na oblíbený sportovní seriál pořádaný Resortem Valachy, který tvoří pět závodů: na běžkách, v běhu, maratonu horských kol, duatlonu a triatlonu Valachy man.

 

6. Zážitkové menu v restauraci Vyhlídka

Potěšte náročného gurmána poukazem na degustaci v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Každé dva měsíce se servíruje jiné šestichodové menu s výběrem špičkových vín.

7. Porcování medvěda ve Spa hotelu Lanterna

Věnujte pozvání na mimořádný degustační večer 20. ledna s šéfkuchařem Terasy U Zlaté studně Pavlem Sapíkem a jeho otcem Jaroslavem. Součástí osmichodového menu budou i pokrmy z medvědího masa, které je u nás raritou.

8. Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna

Nejoblíbenější zvýhodněný pobyt pro páry ve Spa hotelu Lanterna je plný relaxace. Zahrnuje snídani, večeři a neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal, jednou za pobyt masáž, beauty ošetření, snídani do postele a šestichodovou večeři v restauraci Vyhlídka. Ideální i jako svatební dar!

Hodnotové poukazy

Pokud si nejste jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, zvolte poukaz v nominální hodnotě. Obdarovaný si sám vybere, za co jej v Resortu Valachy utratí.

Více informací najdete na webu Resortu Valachy.

 

 

Fotogalerie

 

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam