Řidič srazil chodkyni, policie hledá svědky

foto: ilustrační foto Zlin.czfoto: ilustrační foto Zlin.cz
foto: ilustrační foto Zlin.cz
Hasiči a policie 10. 12. 2017 | Autor: Frolová Irena

ZLÍN - Dopravní policisté hledají svědky nehody, která se stala v úterý 5. prosince v 17 hodin v centru města Zlína, na ulici Dlouhá. Server Zlin.cz o tom informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

"Třiadvacetiletá žena šla po přechodu pro chodce ve směru od ulice Santražiny po ulici Dlouhá na zelený světelný signál. Po ulici Vodní jel v tu chvíli prozatím neznámý řidič osobního vozidla, který odbočoval směrem k podjezdu na ulici Dlouhá a mladou chodkyni na přechodu srazil. Po srážce z místa odjel, aniž by zastavil a přesvědčil se, zda ženu nezranil," popsala incident policejní mluvčí.

Mladá žena ale úplně v pohodě po střetu s autem nebyla. S lehkým zraněním ji ošetřili ve zlínské nemocnici.

Policie už nějaké indicie k případu má. "Podle dosud získaných informací by se mělo jednat o řidiče tmavého vozidla značky Audi v provedení kombi," řekla Kozumplíková. Současně žádá ale vyšetřovatel o pomoc i další případné svědky, kteří by mohli pomoci případ osvětlit a viníka nehody dopadnout. "Žádáme všechny svědky srážky chodkyně, aby se ozvali na linku tísňového volání policie 158 nebo na telefonní číslo dopravních policistů 974 666 259," vzkázala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam