Řidič srazil chodkyni, policie hledá svědky

foto: ilustrační foto Zlin.czfoto: ilustrační foto Zlin.cz
foto: ilustrační foto Zlin.cz
Hasiči a policie 10. 12. 2017 | Autor: Frolová Irena

ZLÍN - Dopravní policisté hledají svědky nehody, která se stala v úterý 5. prosince v 17 hodin v centru města Zlína, na ulici Dlouhá. Server Zlin.cz o tom informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

"Třiadvacetiletá žena šla po přechodu pro chodce ve směru od ulice Santražiny po ulici Dlouhá na zelený světelný signál. Po ulici Vodní jel v tu chvíli prozatím neznámý řidič osobního vozidla, který odbočoval směrem k podjezdu na ulici Dlouhá a mladou chodkyni na přechodu srazil. Po srážce z místa odjel, aniž by zastavil a přesvědčil se, zda ženu nezranil," popsala incident policejní mluvčí.

Mladá žena ale úplně v pohodě po střetu s autem nebyla. S lehkým zraněním ji ošetřili ve zlínské nemocnici.

Policie už nějaké indicie k případu má. "Podle dosud získaných informací by se mělo jednat o řidiče tmavého vozidla značky Audi v provedení kombi," řekla Kozumplíková. Současně žádá ale vyšetřovatel o pomoc i další případné svědky, kteří by mohli pomoci případ osvětlit a viníka nehody dopadnout. "Žádáme všechny svědky srážky chodkyně, aby se ozvali na linku tísňového volání policie 158 nebo na telefonní číslo dopravních policistů 974 666 259," vzkázala Kozumplíková.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam