Michal Nesvadba vystoupí pro děti ve Zlíně

Michal Nesvadba (Foto: Pragokoncert)Michal Nesvadba (Foto: Pragokoncert)
Michal Nesvadba (Foto: Pragokoncert)
Co se děje 11. 12. 2017 | Autor: Frolová Irena

ZLÍN – Michal z Kouzelné školky, jak znají mnozí herce Michala Nesvadbu, přijede se svým představením pro děti týden před Vánocemi do Zlína. Serveru Zlin.cz to oznámila Pavla Lovečková z agentury Pragokoncert.

Umělecká agentura Pragokoncert připravila pro děti ze Zlína a okolí vystoupení Michala Nesvadby s programem „Michal je kvítko". Vystoupení je připraveno na sobotu 16. prosince v 10 a ve 14 hodin v sálu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově.

"Michal v pořadu dokáže, že bez ohledu na počasí i roční období během představení rozkvete celé jeviště. Michal mění nejen scénu, ale i sám sebe. Ožívá i ošívá se v různých rytmech plážové -palmové Samby! .... pokropte ho vodou a nikdy nezvadne. A to ještě nevíte, co se děje za plotem v Michalově zahrádce! Kopretina zpívá, kaktus do všeho mluví, konev má rýmu a umělá kytka z toho má dokonce legraci," pozvala malé i velké publikum Lovečková.

Nesvadba v novém představení plně rozvíjí hru s barevnými samolepicími páskami. Bez ostychu vytáčí metry a metry pásek, ze kterých vyrábí květiny jako živé – jen si přivonět!

"Nenechte si ujít zážitek s Michalem, představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí," řekla Lovečková.

Vstupenky na představení mohou lidé koupit v baru Masters of Rock Cafe.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam