Fotbalisté Zlína a jejich předvánoční proměny

Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 12. 12. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Ještě nekončíme, hlásí fotbalisté zlínského Fastavu. Na trávníku jsou ovšem branky i body pro letošek sečteny. Fotbalisté, tedy spíše trenéři, ještě zkoušejí svůj um na bruslích na zlínské ledové ploše a pak se taky pasují do rolí prodavačů. Až potom se půjde ke stromečkům.

"Od neděle 17. do úterý 19. prosince máme pro kluky jeden speciální, i když vlastně dobrovolný úkol. Stanou se totiž prodavači v našem fanshopu," popisuje poslední letošní pracovní vytížení fotbalistů mluvčí klubu Zuzana Molková.

Pánové Dostál, Hnaníček, Bartolomeu, Bačo, Kopečný a Železník uplatní svůj um ve zlínském obchodním centru ve středu města jako prodavači dresů, suvenýrů, šál a mnoha dalších klubových relikvií. 

Mají to rozděleno po dvojicích od neděle do úterý, u pokladen multikina ve zlínském Zlatém jablku budou soupeřit o přízeň nakupujících vždy mezi 18. a 19. hodinou. V úterý je přijde osobně zkrontrolovat i trenér Bohumil Páník.

"Na prvních padesát zájemců čeká navíc pokaždé zdarma nabídka týmových plakátů zlínského Fastavu. A ještě něco, naši prodavači nejsou němí a každý bude mít příležitost si s nimi zcela neformálně a přátelsky popovídat, to také není pro fandy úplně běžné," dodává sličná slečna mluvčí.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam