Šofér na přechodu smetl belhajícího se muže, policie hledá svědky

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 13. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínští kriminalisté už několikátý den řeší vážnou dopravní nehodu, při níž řidič ve zlínské části Malenovice srazil muže opírajícího se o francouzskou hůl, který se snažil přejít po přechodu pro chodce. Jak serveru Zlin.cz řekla policejní mluvčí Lenka Javorková, policisté hledají svědky události.

Vážná nehoda se stala v pátek 8. prosince večer na silnici I/49 na třídě 3. května ve zlínské části Malenovice, a to konkrétně u zastávky MHD Malenovice-sídliště. Asi patnáct minut po osmé hodině večer tady řidič nákladního vozidla značky Renault Kangoo express modré barvy jedoucí ve směru od Zlína na Otrokovice srazil osmašedesátiletého muže, který šel po přechodu pro chodce a pohyboval se pomocí francouzské hole.

Chodec utrpěl těžké zranění a záchranáři ho převezli do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Pro řádné objasnění průběhu této kolize nyní hledají kriminalisté svědky z řad široké veřejnosti. "Žádáme svědky nehody, mohou to být chodci, cyklisté, řidiči nebo spolujezdci ve vozidlech, kteří by mohli poskytnout jakýkoli poznatek k tomuto střetu, ať nám zavolají na bezplatnou linku 158. Své svědectví nám mohou sdělit i na kterékoliv policejní služebně," doplnila policejní mluvčí.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam