KAM VYRAZIT TENTO TÝDEN: Na Východní Moravu zavítá Lucie Bílá i David Koller

foto: logo vychodní moravafoto: logo vychodní morava
foto: logo vychodní morava
Čtení ke kávě 18. 12. 2017 | Zdroj: Šárka Šarmanová

ZLÍNSKÝ KRAJ – Trhy, vánoční dílničky i koncerty předních českých hudebníků, včetně Davida Kollera. Takový bude poslední adventní týden ve Zlínském kraji.

Máte už plné zuby toho uklízení, pečení či prodírání se davy lidí v obchodech? Tak se na chvíli zastavte a zajděte si třeba na punč či svařené víno na vánoční trhy na náměstí Míru ve Zlíně. „Až do soboty 23. prosince si tam můžete zakoupit řemeslné výrobky, ruční práce a drobné zboží, vánoční stromky, tradiční vánoční ryby a dát si i voňavý punč či něco na jídlo,“ upřesnil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Morava.

Po celý tento týden, až do pátku, probíhá na kroměřížské radnici Advent, který nabízí na radničním dvoře zajímavý program plný vánoční atmosféry i dílničky pro děti.

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti zve od pondělí 18. do středy 20. prosince na program věnovaný Vánocům. „Předvádět se zde bude výroba vánočních ozdob, betlémových figurek a pečiva pro širokou veřejnost,“ pozval na další akci Urbanovský.

Jeden z nejrespektovanějších českých muzikantů David Koller zavítá ve středu 20. prosince do Kroměříže, aby v místním Domu Kultury potěšil muzikou všechny své příznivce. Koncert začne v 19.00, vstupné stojí od 450 Kč do 550 Kč.

Ve stejný den si pro své diváky připravil hity dvacátých a třicátých let Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, kteří vystoupí v Klubu kultury v Uherském Hradišti. Začátek je v 19.00, vstupné stojí od 450 Kč do 530 Kč.

Úderem devatenácté hodiny se ve čtvrtek Sportovní halou Euronics ve Zlíně rozezní písně přední české zpěvačky Lucie Bílé. Mimo to se můžete těšit i na její hosty, kterými budou pěvecký sbor, Jan Toužimský, který vystoupí spolu s Moravskou filharmonií Olomouc. Začátek je v 19.00, vstupné stojí od 250 Kč do 950 Kč.

Na živý betlém se můžete jet podívat v pátek 22. prosince k Domu kultury do Vsetína. Program začne v 16.30. „Kdo bude mít chuť vyrazit za zábavou i na Štědrý večer, může si zvolit Masarykovo náměstí v Rožnově pod Radhoštěm, kde se od 21.00 uskuteční Půlnoční pod širým nebem. Nabídne, divadlo, koledy i překvapení,“ nastínil závěrem Zdeněk Urbanovský.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam