Na Městský ples dorazí do Otrokovic i známá herečka Ivana Jirešová

foto: město Otrokovicefoto: město Otrokovice
foto: město Otrokovice
Kultura 23. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Známá herečka Ivana Jirešová bude moderovat Městský ples, který se koná v sobotu 20. ledna 2018 od 19.30 hodin ve všech prostorách Otrokovické Besedy. Jak server Zlin.cz informovala mluvčí města Romana Stehlíková, ples se uskuteční v tradičním duchu.

Ve velkém sále k tanci a poslechu zahrají skupiny A Band a Flash Band, v kinosále si přijdou na své milovníci cimbálu, které potěší oblíbený Včelaran. V Městské kavárně, která se promění v pianobar, známé melodie decentně uvedou klavírista Kamil Dyják a houslista FBM, Jan Kotulán. Vstupenky jsou už v předprodeji, nejlevnější vyjdou na 250 a nejdražší na 310 korun. 

„Sympatická herečka Ivanka Jirešová bude nejen moderovat, ale i zpívat – připomene nám tak některé z hitů televizní show Tvoje tvář má známý hlas. V rámci programu vystoupí také dvojnásobný mistr České republiky v moderní magii The Magic Sebastian. Jeho představení, nabité překvapivými efekty, je umocněné hudbou, která byla speciálně nahrána pro tuto show," řekl k programu plesu dramaturg Otrokovické Besedy Dalibor Dědek. Doplnil, že si návštěvníci večera mohou tradičně vychutnat i profesionální ukázky standardních či latinsko-amerických tanců, tentokrát v podání Dance Studia Starlight.

Stejně jako každým rokem je pro účastníky plesu připraven welcome drink, bohatá tombola, losování stolů i zábavný fotokoutek. Novinkou je láhev vína pro dvě osoby v ceně vstupenky.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam