Začíná před i po vánoční hokejový šrumec. Pánové, nejdříve do Jihlavy

foto: logo Aukro Berani Zlínfoto: logo Aukro Berani Zlín
foto: logo Aukro Berani Zlín
Sport 19. 12. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Moc se to asi fandům nejen zlínského hokeje líbit nemohlo. Jedenáct dnů bez svých miláčků a tolik zdravého adrenalinu. Ale už to bude dobré. Ani těsně před a po vánočních svátcích nepřijdou fajnšmekři o svou nejmilejší zábavu. Extraliga hokejistů se zase rozjíždí.

Ve středu 20. prosince jedou Berani do Jihlavy, za dva dny pak hostí Litvínov. Tedy týmy, které se hrabou ze dna tabulky, ale se kterými by Zlínští neradi ztráceli.

"Třeba Jihlava má i přes dosavadní umístění velmi dobrý tým, je na nás, abychom je přetlačili vlastní kvalitou. V plném tréninku je už po vážném zranění David Nosek, Martin Matějíček ještě nemůže absolvovat celou zátěž, Jakub Ferenc se zotavuje po zlomenině prstu, po svátcích by už mohl naskočit," sčítá poslední personální novinky trenér Robert Svoboda.

A propos: Jakub Ferenc. Ten svými výkony zaujal a podepsal ve Zlíně smlouvu až do 30. dubna 2020. Dosud dvoumetrový pořízek působil ve Zlíně coby kmenový hráč Přerova.

Páteční zápas s Litvínovem bude pro Zlínské poslední na vlastním ledě v tomto kalendářním roce, pak už následují duely na stadionech soupeřů. 

Na Štěpána jedou Berani na led Olomouce a pak den před Silvestrem do Třince.

Zatím mají po 30 odehraných kolech 43 bodů a jsou na velmi slušné sedmé pozici.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam