Zlínská nemocnice dostala nadílku od Korunky Luhačovice

Co se děje 21. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Korunka Luhačovice obdarovala Krajskou nemocnici T. Bati ve Zlíně. Dala jí dárky pro maminky s novorozenci i digitální váhu, řekla serveru Zlin.cz mluvčí nemocnice Dana Lipovská.

Zástupci Korunky Luhačovice přišli na novorozenecké oddělení s vánoční nadílkou. „Nebyly to pouze dárky pro maminky a novorozence, ale také například novorozenecká digitální váha za 10 tisíc korun,“ informovala Lipovská.

Ředitelka Korunky Luhačovice Veronika Záhorská chodí do některých nemocnic Zlínského kraje s nadílkou pravidelně. Do zlínské nemocnice přivezla i několik desítek speciálně ušitých zavinovaček pro miminka a předčasně narozené děti. „Vše bylo v hodnotě 30 tisíc korun,“ doplnila Lipovská.

Nadílka směřovala k přicházejícímu vánočnímu času. „Jsme rádi, když Korunka může pomoci, ať už se jedná o nemocné děti nebo seniory. A kdy jindy obdarovávat než před Vánoci,“ řekla s úsměvem Záhorská. 

Občanské sdružení Korunka Luhačovice vzniklo v roce 2010. Jeho cílem je pomoct nemocným dětem především z kraje a nejbližšího okolí, ale i dětským oddělením nemocnic, ústavům pro handicapované děti, kojeneckým úsútavům, dětským domovům a dalším podobným organizacím.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam