Předvánoční úlovek Beranů: z Jihlavy za tři body

JIHLAVA - Co je doma, to se počítá. Tři body z Vysočiny se budou v konečném účtování hodit. Po velkém boji vyhráli svěřenci trenéra Svobody na Horáckém stadionu 2:1.

V 9. minutě stačilo hostům pouhých devět vteřin, aby v přesilovce parádně rozebrali domácí čtveřici.

Freibergs našel parádně Honejska a ten ještě lépe najíždějícího Okála, který střílel do téměř odkryté klece a zblízka se nemohl zmýlit.

V závěru první docela rušné třetiny jel trestné střílení Čachotský. Jeho ránu ale Kašík za sebe nepustil a jako obvykle svůj tým podržel.

V čase 23:11 ale Jihlavští velmi jednoduše vyrovnali. Suchánek nahodil puk před branku. Bylo před ní tak husto, že Kašík našel kotouč až ve své síti.

Za další minutu už ale znovu vedli Berani. Ondráček ideálně vybídl Šťastného a ten zápas gólově rozhodl.

Závěr byl hektický, hosté si ale tři body pohlídali i přes power play nováčka soutěže.

Dukla Jihlava – Aukro Berani Zlín 1:2.

V pátek letos naposledy na zlínský zimní stadion. Přijede nevyzpytatelný Litvínov.