Při havárce byl zničen semafor u Terna, nepojede do půlky ledna

ilustrační foto: Zlin.czilustrační foto: Zlin.cz
ilustrační foto: Zlin.cz
Co se děje 23. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - U Terna ve Zlíně musejí řidiči počítat s drobnou komplikací v dopravě. Při havárii auta tu byl totiž zdemolován semafor, který bude ještě nějakou dobu mimo provoz, serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

Kvůli havárii osobního auta je nyní vyřazena z provozu světelná signalizace ve zlínské části Louky, konkrétně na výjezdu od tamního supermarketu Terno. K havárii došlo v pondělí 18. prosince. Osobní auto vyjelo mimo komunikaci a na křižovatce silnice I/49 a tř. T. Bati Dlouhé Díly narazilo do semaforu. Světelné signalizační zařízení bylo nárazem silně poškozeno a jeho oprava potrvá podle předběžných odhadů několik týdnů.

"Kvůli nefunkčnosti semaforů je na jmenované křižovatce zamezeno dopravním značením levému odbočení a jízdě rovně z komunikace Dlouhé Díly i od supermarketu Terno," poznamenal Zdeněk Dvořák. Řidiči by tak měli úsekem projíždět opatrně.

Kdy přesně bude zdemolovaný semafor opraven, není zatím jisté. Podle Technických služeb Zlín by ale mohl být semafor opět plně v provozu někdy v polovině ledna příštího roku.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam