Korunka Luhačovice pomohla seniorům v Uherskohradišťské nemocnici

Co se děje 25. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Nezisková organizace Korunka Luhačovice tentokrát nadělovala hospitalizovaným seniorům v Uherskohradišťské nemocnici. Sbírky, kterou Korunka organizovala během předvánočního času, se zúčastnily desítky lidí, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí Nemocnic Zlínského kraje Dana Lipovská.

Hygienické balíčky, knížky a další drobnosti. Korunka Luhačovice rozdala celkem téměř sto dárků, které potěšily pacienty hospitalizované v předvánočním čase na oddělení následné péče Uherskohradišťské nemocnice.

„Na seniory se někdy zapomíná. Proto jsme chtěli, aby i oni, byť leží v nemocnici, měli pocit, že na světě nejsou sami a že na ně někdo myslí," uvedla ředitelka Korunky Luhačovice Veronika Záhorská a dodala: „Díky velké podpoře veřejnosti jsme mohli rozdat dárky také v léčebně dlouhodobě nemocných v Uherském Brodě a řadě dalších organizací."

Korunka Luhačovice s Uherskohradišťskou nemocnicí spolupracuje dlouhodobě. "Vánoční balíčky seniorům darovala již podruhé a přidala i dárek pro samotné oddělení následné péče. Konkrétně se jednalo o dvě televize v hodnotě 15 tisíc korun," dodala Dana Lipovská.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam