Ve Velkých Karlovicích jsou už v provozu lyžařské vleky, na Silvestra se tu chystá Saunová noc

foto: Valachyfoto: Valachy
foto: Valachy
Co se děje 28. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

VELKÉ KARLOVICE - Milovníci lyžování mohou vyrazit do Vekých Karlovic, ve Ski areálu Razula už totiž zahájili provoz. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková.

Lyžařská sezona začala ve Ski areálu Razula v sobotu 23. prosince, a to na rodinné sjezdovce Horal. V úterý 27. prosince byla uvedena do provozu také hlavní sjezdovka Razula. "Vzhledem k aktuální sněhové situaci zatím jen ve spodní části - tedy cca na třetině délky. Dokud nebude sjezdovka Razula v provozu naplno, budou zde skipasy se slevou 20 %," doplnila Žáčková. Poslední den v roce bude Ski areál Razula otevřen jako každý jiný den, tedy od 8.30 do 17.30 hodin.

V Resortu Valachy chystají také netradiční oslavy příchodu nového roku. Lidé mohou prožít Silvestra s koupáním a saunováním za svitu svíček v relaxačním centru Wellness Horal.

„Saunové noci pořádáme pravidelně vždy každou první sobotu v měsíci a jsou mezi hosty velmi oblíbené. Proto jsme se rozhodli nabídnout lidem tuto možnost mimořádně i v poslední den roku. Kapacita Silvestrovské saunové noci je omezená, nutná je rezervace předem," uvedl ředitel Wellness Horal Martin Pařízek.

Relaxační centrum bude 31. prosince otevřeno pro širokou veřejnost pouze do 18.00 hodin. Poté se jeho prostory uzavřou a budou vyhrazeny už jen pro návštěvníky Silvestrovské saunové noci. Ti si mohou celý večer užívat koupání v termálních bazénech osvětlených svíčkami, relaxaci v saunovém světě a pro ty, kteří si chtějí protáhnout tělo, bude otevřeno i fitness centrum. V saunovém světě, v hlavní Sauně Dome, se návštěvníci mohou těšit každou hodinu na saunové rituály.

Silvestrovské oslavy se budou konat také v restauracích všech tří hotelů Resortu Valachy. V hotelech Lanterna a Horal je program připravován jen pro ubytované hosty, v hotelu Galik i pro širokou veřejnost.

Silvestrovské pobyty v Resortu Valachy jsou velmi populární, všechny tři hotely – Lanterna, Horal i Galik – jsou již delší dobu vyprodané.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam