Oblíbené kluziště tentokrát v Otrokovicích v provozu nebude

foto: město Otrokovicefoto: město Otrokovice
foto: město Otrokovice
Co se děje 28. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Kluziště na tradičním místě, parkovišti naproti Městského koupaliště v Otrokovicích, nebude letošní sezonu v provozu. Tam, kde bývá ledová plocha, je nyní staveniště stavby rekonstrukce Městské sportovní haly, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí města Romana Stehlíková.

Na staveništi řemeslníci aktuálně provádějí zejména stavební práce jako omítky, podlahy a další povrchové úpravy. Pracuje se také na jednotlivých vrstvách sportovní podlahy. Jak v objektu přístavby, tak v objektu sportovní haly se rovněž montují rozvody elektroinstalací, zdravotechniky, ústředního vytápění a vzduchotechnické instalace. Vždy, když to klimatické podmínky dovolí, pokračují práce na fasádě přístavby a terénní úpravy kolem objektu.

„Prověřovali jsme jiná veřejná místa v Otrokovicích, kde by bylo možné provést nástřik plochy. Bohužel, podmínky námi vytipovaných míst nedovolí ledovou plochu zrealizovat," uvedl Tomáš Morys, jednatel TEHOSu, městské organizace, která každým rokem veřejné kluziště zabezpečuje. Dodal, že podle projektu se předpokládá, že po dokončení rekonstrukce haly bude v následujících letech kluziště na parkovišti před halou v zimních měsících bruslařům, zejména dětem, opět k dispozici.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam