Hlavní hvězdou vizovického Masters of Rock budou němečtí Helloween

foto: masters of rockfoto: masters of rock
foto: masters of rock
Kultura 30. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

VIZOVICE - Hlavní hvězdou 16. ročníku metalového festivalu Masters of Rock ve Vizovicích bude v příštím roce německá kapela Helloween. Serveru Zlin.cz to sdělil ředitel pořádající agentury Pragokoncert Jiří Daron.

Jedna z největších kulturních akcí v republice se ve Vizovicích uskuteční od čtvrtka 12. do neděle 15. července 2018, a to tradičně v areálu likérky R. Jelínek.

Fanoušci se podle Darona mají opět na co těšit. "Kromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny také další atrakce - upravený festivalový areál s WC a sprchami, desítky stánků s tím nejširším výběrem občerstvení, pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty, bungee jumping, exkurze likérky s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel pro každého. WiFi připojení k internetu je samozřejmostí. Každoročním největším lákadlem jsou organizované autogramiády hvězd a pro prvních 15 tisíc příchozích fanoušků bude opět připraveno kompilační CD s hity hvězd, které na festivalu zahrají," dodal Daron s tím, že i v příštím roce  bude na vybraných místech umožněno stanování zdarma.

Hlavní hvězdou bude skupina Helloween, do Vizovic dorazí bývalí členové kapely, kytarista a zpěvák Kai Hansen a zpěvák Michael Kiske společně se současnou sestavou. Na festival ale přijede také zakladatel skupiny Accept zpěvák Udo Dirkschneider, který se na festivalu Masters of Rock rozloučí s obdobím, kdy zpíval skladby této heavymetalové legendy. "Poté už nikdy nebude zpívat písničky Accept, ale pouze od své skupiny U.D.O.," prozradil Jiří Daron.

Potvrzených hvězd je ale daleko více, příznivci Masters of Rock se mohou těšit také na Powerwolf, Korpiklaani, Lordi, Doro Pesh, Annihilator, Kamelot, Amorphis a z Japonska přiletí také tamní heavymetalová formace Loudness.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam