Diop v Baníku, Ševci posilují. Přichází Pavel Vyhnal

Pavel Vyhnal a Zdeněk Grygera (Foto: FC Fastav Zlín)Pavel Vyhnal a Zdeněk Grygera (Foto: FC Fastav Zlín)
Pavel Vyhnal a Zdeněk Grygera (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 29. 12. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Fotbalový spánek ještě trvá, v zákulisí to ale samozřejmě neplatí. Ze Zlína si to namířil do ostravského Baníku senegalský útočník Dame Diop a Ševci musejí hledat náhradu. Z Vlašimi tak přichází sedmadvacetiletý útočník Pavel Vyhnal, odchovanec pražské Slavie.

Mimochodem důrazný forvard na podzim ve Vlašimi v utkání Mol Cupu pěkně větral zadní řady obhájce pohárové trofeje a nebyl daleko od toho, aby skóroval a poslal Fastav mimo hru.

Do Zlína přichází s pověstí renomovaného střelce, jedenáct zásahů v národní fotbalové lize je velmi slušný podzimní počin, zájem prý měla i Olomouc.

Přitom Vyhnal sehrál v dresu Vlašimi na podzim jen devět utkání, produktivita tedy velmi vysoká.

"Věřím, že ve Zlíně dostanu větší prostor, rád bych pokračoval ve střelecké produkci, tvrdě makám a věřím, že do první ligy patřím," hlásí hráč, který už o svém působení v týmu hovořil jak s trenérem Páníkem tak manažerem Grygerou.

Ve Zlíně dostane na dres devítku a mohl či spíše měl by patřit k posilám útočné linie, která se na podzim určitě neprosazovala podle představ vedení devátého týmu nejvyšší soutěže.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam