Ze silvestrovské procházky se už žena nevrátila domů, policie prosí o pomoc veřejnost

Hasiči a policie 3. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

PROSTŘEDNÍ BEČVA - Policie už několik dní marně pátrá po osmačtyřicetileté Simoně Křivákové z Prostřední Bečvy, která na Silvestra odešla na procházku a dodnes se nevrátila. Serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Lenka Javorková.

Žena vyrazila ven poslední prosincový den o půl jedenácté dopoledne s tím, že se jde projít. Z procházky se však nevrátila. Na Nový rok její přítel pohřešování oznámil na policii.

"Rožnovští policisté společně s kriminalisty provedli standardní šetření a prověrky v místech, kde by se žena mohla zdržovat, ovšem s negativním výsledkem. O pohřešované ženě jsme informovali i horskou službu, se kterou dále spolupracujeme, a myslivecké sdružení. Máme za sebou i pátrací akci, do které jsme povolali i policejní vrtulník letecké služby, psovody a několik policistů. Policisté s přenosnou termovizí z vrtulníku letecké služby propátrali lesní porosty v okolí Prostřední Bečvy, Horní Bečvy, Pustevny a koryto Bečvy. Pátrání po pohřešované ženě je prozatím neúspěšné," konstatovala Javorková.

Žena je 165 centimetrů vysoké střední postavy a má krátké hnědé vlasy. Na sobě by měla mít oblečenou výraznou bundu sešitou z nepravidelných dílů šedé, modré a červené barvy a dále černošedé kotníkové boty. S sebou měla batoh značky Nike světle zelené barvy. Její mobilní telefon je nedostupný, pohřešována ještě nikdy nebyla.

"Kdo by nám mohl k pohřešované ženě sdělit jakékoli informace, které by mohly vést k jejímu vypátrání, ať zavolá na linku 158 nebo zajde na kteroukoli policejní služebnu," dodala policejní mluvčí.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam