Ve Vizovicích se uskuteční Novoroční koncert v podání špičkové kapely Fragile

Fragile (Foto: www.dkvizovice.cz)Fragile (Foto: www.dkvizovice.cz)
Fragile (Foto: www.dkvizovice.cz)
Kultura 5. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

VIZOVICE - Oslavy příchodu nového roku završí ve Vizovicích páteční Novoroční koncert. Zahraje na něm v současnosti nejlepší slovenská vokální kapela Fragile, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí vizovické radnice Gabriela Netopilová Sluštíková.

Vystoupení této jedinečné formace se uskuteční ve Velkém sále Kulturního domu Vizovice od 18.00 hodin, upřesnila mluvčí města. V lednu jde o jediný koncert této formace na území Zlínského kraje.

Fragile tvoří osobnosti z televizních obrazovek a divadel. V jejím repertoáru jsou interpretace známých hitů napříč žánry světových umělců, jako jsou například Sting, Tina Turner či Stevie Wonder. Skupina si ale troufne i na skladby velikánů, jako jsou Bach či Chopin. Návštěvníci koncertu se mohou těšit nejen na skvělou muziku, ale i jedinečnou zábavu plnou humoru.

Kapelu tvoří Braňo Kostka, Helena Krajčiová, Jana Golisová, Kamil Mikulčík, Slavo Košecký, Soňa Norisová, Svetlana Rymarenko a Viliam Csontos. Skupina je specifická tím, že zpívá bez hudebního doprovodu, tedy a capella. V roce 2014 získala slovenskou cenu OTO.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam