Magistrát shání záběry zlínského ohňostroje

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 6. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínská radnice se rozhodla shromáždit od obyvatel města videozáznamy z novoročního ohňostroje. Serveru Zlin.cz to oznámil mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

Obrovské ohlasy vzbudil u Zlíňanů i návštěvníků města novoroční ohňostroj v centru krajského města. Reakce přivedly radnici k výzvě, aby se lidé, kteří světelnou šou 1. ledna natáčeli, o své příspěvky podělili a městu je poskytli k dalšímu zveřejnění.

„Hodně lidí si ohňostroj zaznamenalo třeba na mobil. Budeme moc rádi, pokud nám tyto nahrávky poskytnou, rádi je uveřejníme. Podělme se společně o tu radost," vyzval primátor Miroslav Adámek. Dodal, že autora videa, které radnice vyhodnotí jako nejhezčí, osobně odmění knihou o Zlínu a dalšími dárky.

Natočené příspěvky či odkazy na ně mohou lidé posílat do středy 10. ledna na email: ivetakoudelikova@zlin.eu, nebo je mohou přinést osobně do kanceláře primátora, která se nachází v prvním patře budovy radnice na náměstí Míru.

Novoroční ohňostroj se letos nesl v duchu připomenutí stoletého výročí vzniku Československa. Kromě světelných efektů vidělo zcela zaplněné náměstí i dramaturgii s alegorickými postavami z dob vzniku společného státu Čechů a Slováků.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam