Ženě i jejím dětem hrozil smrtí, chtěl jim i zapálit střechu nad hlavou

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 6. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽSKO - Až roční pobyt za mřížemi hrozí jednatřicetiletému muži z Bystřicka, který neunesl rozchod s přítelkyní (34). Pronásledoval ji a vyhrožoval smrtí, serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Žena si s bývalým partnerem užila hotové peklo. Expřítel ji déle než půl roku pronásledoval. "Vytrvale ji kontaktoval SMS zprávami, ve kterých jí a jejím dětem vyhrožoval ublížením na zdraví a usmrcením," poznamenala Kyšnerová.

To ale zdaleka nebylo vše, co musela žena od bývalého partnera snášet. Muž z Bystřicka ji také zastrašoval tím, že jí způsobí problémy na pracovišti nebo poničí automobil či zapálí dům. "Žena od něj obdržela více jak stovku textových zpráv. Několikrát ji expřítel obtěžoval také na ulici, kde jí vulgárně nadával," doplnila policejní mluvčí.

Naštěstí se žena obrátila na policii, která se začala chováním mladého muže intenzivně zabývat. "V předešlých dnech neodbytnému muži sdělili bystřičtí policisté podezření z trestného činu nebezpečné pronásledování, za což mu může hrozit až roční pobyt ve vězení," dodala Kyšnerová.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam