Muž chtěl z řidiče autobusu násilím dostat peníze, policie hledá svědky

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 7. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

PODKOPNÁ LHOTA - Řidič autobusu se stal v Podkopné Lhotě na Zlínsku terčem násilníka, který z něj chtěl vydolovat peníze. Policie nyní hledá cestující z autobusu, ve kterém jel i agresor, serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

K násilnému trestnému činu došlo 3. ledna ve 21.45 hodin na konečné zastávce autobusu v Podkopné Lhotě. Neznámý muž tu chtěl násilím získat finanční hotovost od řidiče autobusu, což se mu naštěstí nepodařilo a pachatel nakonec z místa činu utekl. Zlínští kriminalisté nyní žádají o pomoc cestující z autobusu.

"Ve středu v 18.50 hodin vyjížděl z nástupiště číslo 62 autobusového nádraží ve Zlíně autobus směřující do Podkopné Lhoty. Do tohoto spoje nastoupilo ve Zlíně asi 10 až 15 lidí včetně mladého muže, který touto linkou běžně nejezdí. Muž si koupil lístek na konečnou zastávku, na kterou dojel sám. Seděl v přední části autobusu na pravé straně ve směru jízdy," upřesnila policejní mluvčí.

K popisu mladého muže lze podle policie uvést, že měl kolem 25 let, vysoký byl asi 170 centimetrů, štíhlé postavy, na tváři měl krátké vousy, takzvané strniště. Na sobě měl volné šedé tepláky a tmavou bundu s kapucí, kterou mohl mít na hlavě. Neměl s sebou žádné zavazadlo. "Žádáme všechny cestující z tohoto autobusu, aby se ozvali na linku tísňového volání policie 158," dodala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam