Ve Zlínském kraji startuje plesová sezona

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Holešov)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Holešov)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Holešov)
Kultura 8. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - Plesová sezona ve Zlínském kraji začíná nadcházející víkend a o zábavu bude opět postaráno, serveru Zlin.cz to sdělil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy. Příznivci společenského tance se mohou těšit na ples v duchu 100. výročí vzniku Československa i reprezentační ples města Holešova, který se uskuteční hned v několika sálech.

První ročník plesu spolku Yellow Hills se uskuteční v sobotu 13. ledna v obci Žlutava nedaleko Otrokovic v místní sokolovně. Začátek bude v 18.30 hodin. Celým večerem bude provázet skupina V.S.P. Band. Těšit se lze na tombolu, soutěže o věcné ceny a taky Flatland exhibici, tedy balet na bmx kole od Adama Pekaře. Pivo, víno, alko, nealko, chuťovky a teplé jídlo bude zajištěno po celý večer. Vstupné stojí 150 korun.

V sobotu 13. ledna mohou lidé vyrazit také na XXI. ples města Kunovice, hostit jej budou prostory místní víceúčelové sportovní haly. Ples se ponese v duchu 100. výročí vzniku Československa. Začátek jen v 19.30 hodin.

Sobota 13. ledna bude patřit i jedné z nejvýznamnějších akcí roku v Holešově. Reprezentační ples města se zde uskuteční podesáté a začátek je v 19.30 hodin. "Velký sál ovládne holešovská kapela Expo & Pension, v dalších sálech se představí skupina Tři na Tři band a cimbálová muzika Stanislava Gabriela. Nebude chybět ani diskotéka, kterou zajistí DJ Blond," upřesnila mluvčí holešovské radnice Hana Helsnerová. Během plesu se uskuteční také vystoupení tanečních škol nebo mažoretek. Večerem bude provázet herec Městského divadla Zlín Zdeněk Julina a hostem bude i muzikálová zpěvačka a herečka Městského divadla Zlín Markéte Kalužíková. Vstupenky za 290 korun do malých sálů nebo za 390 korun do sálu velkého jsou již v prodeji v Městském informačním centru Holešov, infocentru Kroměříž a Bystřice pod Hostýnem a také ve zlínském multikině.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam