Zájemci o třetí ročník Vybarveného běhu se už mohou registrovat

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Kroměříž)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Kroměříž)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Kroměříž)
Sport 12. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽ - Kroměřížská radnice začala od ledna přijímat registrace na třetí ročník Vybarveného běhu. Serveru Zlin.cz to řekl mluvčí města Jan Vondrášek.

Letošní ročník se uskuteční v sobotu 9. června. „Včasnou registrací si lidé zajistí místo a ušetří na startovném," uvedla Marcela Nehodová z kroměřížského odboru kultury a cestovního ruchu.

Běh je propagací zdravého životního stylu, aktivního pohybu a rekreačních sportů. Účastníci budou muset projít různá stanoviště a barevné zóny. Nejde přitom o čas, ale o zábavu. Lidé budou vybarvovat sami sebe i kolegy, každý dostane balíček zdravotně nezávadných a v přírodě odbouratelných barev. Nejúspěšnější účastníky čeká odměna v podobě věcných cen.

Loni se zaregistrovalo téměř 1 700 lidí. Startovné je 150 korun při platbě do 31. března, 200 korun při zaplacení do 30. dubna a 250 korun, pokud lidé budou platit v květnu a v červnu do startu samotného závodu. Před ním dostanou balíček s bílým tričkem s logem běhu, startovním číslem, ochrannými brýlemi, balíčkem práškových barev a drobným dárkem.

Balíčky si účastníci budou moci vyzvedávat od 4. června na odboru kultury a cestovního ruchu nebo je dostanou před startem běhu při prezenci na Velkém náměstí. Tamtéž si budou moci dokoupit další balíčky barev. Akci každoročně doplňuje kulturní program.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam