Retro Beranům svědčilo. Zlín – Plzeň 4:1

ZLÍN - Nastoupili v retrodresech a začali jako v nejrůžovějším snu. Lídr soutěže z Plzně byl na kolenou po šesti minutách hry. Berani s kdysi populárním "Géčkem" na prsou trkali jako málokdy.

Uběhlo jen jedenačtyřicet vteřin. Valenta nahodil puk před Svobodu a kapitán Ondřej Veselý dovedně tečoval kotouč do sítě.

Končila šestá minuta. Kubiš parádně přehodil puk zprava doleva na obránce Řezníčka a ten zavěsil podruhé.

Sotva dozněl jásot tribun slavících stylově 50. extraligovou sezónu a už to bylo 3:0. Bukarts se přesně za půl minuty hezky otočil před brankou hostů a plzeňský golman přenechal své místo Hylákovi.

Takový úvod nemohl čekat ani největší optimista.

Pak nastal gólový půst, který ovšem přerušil šest minut před koncem pumelicí znovu lotyšský snajpr Bukarts.

Veterán Kratěna sice ještě v přesilové hře o dva muže smazal Kašíkovi cenné čisté konto, ale celkový dojem je naprosto parádní. Lídr ve smutku, Berani v euforii.

Aukro Berani Zlín – Škoda Plzeň 4:1.

V neděli v 18.20 začíná poslední čtvrtina základní části Tipsport extraligy, do Zlína míří namlsané Vítkovice.