Zraněná pacientka děsila lékaře v nemocnici svými choutkami na sex

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 18. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zraněnou ženu (49), kterou měl na ulici poranit její přítel, převezli strážníci do zlínské nemocnice. Tam se ale pacientka začala svlékat a šokovaným zdravotníkům nabízela sex, serveru Zlin.cz řekl o případu zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Zraněná žena se pohybovala u rušné křižovatky na největším zlínském sídlišti Jižní Svahy. Po příjezdu strážníci zjistili, že se jedná o jim dobře známou 49letou ženu ze Zlína, která měla krvácivé poranění v obličeji. To jí měl údajně způsobit její přítel. Ten sice také patří mezi stálé klienty Městské policie Zlín, ale v daný okamžik se na místě již nenacházel.

Hlídka přivolala na pomoc sanitku a provedla orientační vyšetření na ovlivnění alkoholem. To bylo v případě dotyčné podle očekávání pozitivní a analyzátor alkoholu v dechu vykázal hodnotu téměř 2,7 promile. Následně byla zraněná žena převezena na úrazovou ambulanci krajské nemocnice, kde se však po nějaké době opět setkala se strážníky.

"Přibližně za hodinu od předchozího oznámení přijal operační důstojník Městské policie Zlín žádost od personálu úrazové ambulance nemocnice, který si nevěděl rady s podnapilou ženou. Ta byla oděna pouze ve spodním prádle, měla se obscénně dotýkat svých intimních partií a zdravotníkům nabízet pohlavní styk, o nějž však z vcelku pochopitelných důvodů nikdo nestál," konstatoval Janík.

Strážníci zastihli neukojenou a v dané době již oblečenou ženu na odchodu ze zdravotnického zařízení. Vzhledem k tomu, že v tu chvíli dokázala kontrolovat své chování, tak ji strážníci před odchodem do nočního Zlína poučili o základech slušného chování. Oba incidenty budou mít nyní dohru před správním orgánem.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam