Ve Valašských Kloboukách začal jezdit dětský lyžařský vlek

Dětský vlek ve Valašských Kloboukách (Foto: Klub lyžařů Val. Klobouky)Dětský vlek ve Valašských Kloboukách (Foto: Klub lyžařů Val. Klobouky)
Dětský vlek ve Valašských Kloboukách (Foto: Klub lyžařů Val. Klobouky)
Co se děje 19. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Dětský lyžařský vlek začal jezdit ve Valašských Kloboukách. Odpoledne mohou děti jezdit ve všední dny a o víkendu dopoledne i odpoledne, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí valašskokloboucké radnice Lenka Zvonková.

Přestože sníh způsobuje problémy v dopravě a má za následek spoustu nehod v různých krajích, děti z něj mají radost. Nejenže mohou na sněhu dovádět, ale ve Valašských Kloboukách se mohou svézt i na dětském lyžařském vleku u polikliniky. „Čerstvá sněhová nadílka dovolila v této sezóně poprvé vlek zprovoznit,“ informovala Zvonková.

Zkušební provoz začal ve čtvrtek. „Malí lyžaři mohou trénovat své sportovní dovednosti ve všední dny vždy od 14.00 do 17.00,“ uvedla mluvčí. O víkendu je provozní doba prodloužená. Dopoledne se zájemci na vlek dostanou od 9.00 do 12.00 a odpoledne pak od 13.00 do 17.00. „Vstup je volný,“ dodala Zvonková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam