Plesová sezona v kraji je v plném proudu, stačí si vybrat

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Kultura 20. 1. 2018 | Autor: Frolová Irena

ZLÍNSKÝ KRAJ – I letos si lidé ve Zlínském kraji mohou vybírat z desítek různých plesů. Které se chystají o víkendu 26. a 27. ledna, přiblížil serveru Zlin.cz Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

V pátek se bude tančit třeba v Hotelu Moskva ve Zlíně, kam se půjde na 15. Rybářský ples. Začne v 19.30, vstupné stojí 240 korun. K tanci zahraje skupina Chorus Chrudim a DJ Jára Stašek. V programu se představí Taneční škola A&A. Mědílkovi. Plesoví hosté se zúčastní losování o ceny Znovínu Znojmo, je připravena také bohatá tombola. Předprodej vstupenek na recepci hotelu Moskva nebo v rybářské prodejně Kovin Fish Zlín.

V Domě kultury Uherský Brod se v pátek půjde na XVIII. Reprezentační ples Střední průmyslové školy a Obchodní akademie Uherský Brod. Začátek je v 19.30, vstupné stojí 150 nebo 100 korun.

Hlavním plesovým dnem bude sobota. Ve folklórním Vlčnově na Uherskohradišťsku chystají od 19 hodin Krojový ples s představením krále, což je vždy očekávaná událost.

Společensko-kulturní centrum Sokolovna ve Starém Městě u Uherského Hradiště bude dějištěm XXI. reprezentačního plesu města. Začne v sedm hodin večer, k tanci zahrají Flash Band, skupina Sory a CM Bálešáci, v programu vystoupí i SPT Dolina, taneční klub Tweet, o občerstvení se postarají vinné sklepy Skalák, připraven bude i bohatý raut.

V Klubu kultury Uherské Hradiště se uskuteční XVII. Telegrafní countrybál. Návštěvníci se mohou těšit na westernová vystoupení, přehlídku i výuku country tance. Začátek je v 19.30, vstupné bude 130 korun.

Dům kultury v Kroměříži bude hostit od 20 hodin V. reprezentační ples společnosti Magic Bus. K tanci a poslechu zahrají DH Hanačka, CM Ludová hudba UFS Tranfčan, Diskotéka One Classic and Orchestra Herberta Novotného, chybět nebude zábavný doprovodný program a bohatá tombola. Vstupné je ve výši 250 korun.

Hotel Moskva ve Zlíně zažije od 20 hodin už XXIV. Společenský ples Českého červeného kříže (ČČK) Zlín. K tanci a poslechu zahraje hudební duo I. D. Band. Předprodej vstupenek za 150 korun v sídle ČČK Zlín, Potoky 3314, Zlín.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam