Ve Zlíně první "jarní" fotbal. Dvojzápas s Opavou

Ševci si zpestřili trénink basketbalem (Foto: FC Fastav Zlín)Ševci si zpestřili trénink basketbalem (Foto: FC Fastav Zlín)
Ševci si zpestřili trénink basketbalem (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 19. 1. 2018 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Končí nejtvrdší půst. Fandové fotbalu byli naposledy "live" zhlédnout úsilí svých Ševců 7. prosince v Olomouci proti Lokomotivu Moskva, ve Zlíně je termín ještě vousatější, se Slováckem se hrálo v pondělí 27. listopadu loňského roku. Koho by to bez gólů tak dlouho bavilo, že...

A tak se dá čekat, že první letošní domácí vystoupení Fastavu v Areálu Vlastislava Marečka na Vršavě nebude bez divácké kulisy.

Půjde o zajímavou reprízu olomouckého pohárového finále s Opavou. A to hned formou dvojzápasu.

Hraje se od 11 a 13 hodin. Na konfrontaci s lídrem druhé nejvyšší soutěže se těší širší kádr Zlína.

"Samozřejmě, v této fázi tvrdé dřiny bude herní příprava pro každého vítaná, nehraje se o body, ale vždycky je v sázce to, jak se nám kluci ukazují při herním vytížení," těší se hlavní trenér Bohumil Páník.

Ten byl před týdnem docela spokojený s remízou na hřišti vídeňského Rapidu.

Vyloučit se nedá sněžení, toho už si hráči, ale hlavně správcovský tým užil v posledních dnech na umělých površích nejen na Vršavě ale i na Pasekách do sytosti.

"Když je potřeba, jsme na place v pět ráno, ze hřiště musíme stáhnout technikou, mimo jiné frézami, sněhovou a často i ledovou pokrývku, kluci musejí mít ty nejlepší možné podmínky. Tréninky v týdnu začínaly vždy v devět ráno, snad byli spokojeni," konstatoval lídr ekipy "upravovačů" Svatopluk Švehlík.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam