Žena se válela na ulici a hrozilo jí umrznutí, na záchytku putovala třikrát během čtyř dní

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 23. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Dvaačtyřicetiletá žena z obce poblíž Luhačovic skončila během pouhých čtyř dnů hned třikrát na záchytce v Kroměříži pro svou podnapilost. Jak serveru Zlin.cz sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková, žena nebyla schopná ovládat své chování a navíc jí hrozilo umrznutí.

Poprvé se na záchytku dostala žena uplynulý čtvrtek. Třiačtyřicetiletý muž oznámil před půl desátou večer na linku tísňového volání policie, že před jeho domem sedí silně podnapilá žena, kterou dobře zná. Měl strach, že umrzne. Policisté přivolali lékaře, který rozhodl o převozu ženy do psychiatrické nemocnice. Dechová zkouška u ní ukázala více než tři promile alkoholu.

Stejná žena, stejný čas, jen data a místa se změnila. V sobotu v deset hodin večer zavolal na linku tísňového volání policie barman, že žena leží před jedním z nočních podniků v Luhačovicích, v neděli ve stejný čas zase seděla před prodejnou potravin v jiné obci na Zlínsku. "Ve všech případech nadýchala kolem tří promile alkoholu a vzhledem k venkovním teplotám jí hrozilo umrznutí. Do psychiatrické nemocnice ji třikrát po sobě převezli po rozhodnutí lékaře policisté z pohotovostního a eskortního oddělení," dodala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam