Mladík ze Zlína zmlátil a okradl známého, teď mu za to hrozí vězení

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 24. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Hned ze čtyř trestných činů je obviněn čtyřiadvacetiletý mladý muž ze Zlína, který loni na podzim surově zmlátil svého známého, pak ho okradl a nechal bez pomoci ležet zraněného na ulici. Serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Dosud netrestaný muž se nyní bude zpovídat z trestných činů ublížení na zdraví, výtržnictví, krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Hrozí mu za to až tříleté vězení.

Vše začalo večírkem v bytě v centru Zlína, kterého se začátkem října loňského roku účastnili čtyři známí. Po chvíli se k nim přidal i čtyřiadvacetiletý muž, který bydlí ve stejném domě a již od počátku působil agresivně a vyvolával konflikty. "Po vypití dvou lahví tvrdého alkoholu se všichni vydali do parku. Agresor se začal po cestě hádat s jedním ze zúčastněných, devatenáctiletým mladým mužem. Začali se bít, a když mladší spadl na zem, starší ho ještě několikrát kopl a udeřil pěstmi. Ukradl mu mobilní telefon i peněženku a nechal ho zraněného ležet na zemi. Když se mladý muž ráno na ulici probral, zavolal si záchranáře, kteří ho ošetřili v nemocnici," popsala útok policejní mluvčí.

Policisté ještě ten samý den zadrželi agresora, který se ke svému jednání přiznal s tím, že byl opilý. Nyní mu komisařka sdělila obvinění.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam