Krach na zlínské burze. Berani padli s Mladou Boleslaví

ZLÍN - Tohle může setsakramentsky mrzet. Jakoby to fandové tušili, v nevlídném úterním večeru jich přišlo na duel s Mladou Boleslaví poskromnu a viděli porážku svého týmu 1:3. V předehrávce 49. kola extraligy je to ztráta velmi citelná.

Přitom to po deseti minutách vypadalo dobře. Šťastný potáhl puk z pravé strany a z místa, odkud odrovnal před pár dny Vítkovice, svým gólovým švihem poslal Maxwella na „čumendu.“

Jenže to bylo ze strany domácích střelecky vše.

Za dvě minuty při Fryšarově vyloučení střílel Klepiš a obr Urban nastavil střele hokejku na teč dokonale. Vyrovnáno.

V polovině zápasu domácí neuvěřitelně promarnili dlouhou přesilovku pět proti třem a pak i další pokračování při hře, kdy měli na ledě o jednoho muže více, Hanzlík totiž dostal dvojnásobný trest.

A byl to asi nejdůležitější úsek zápasu.

Zanedlouho totiž vyslal na Kašíka nepříliš nebezpečnou ránu obránce Eminger, ovšem puk skončil k překvapení všech včetně střelce za Kašíkem.

Při power play domácích pak střílel v poslední minutě Orsava do prázdné branky.

Aukro Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 1:3.