Místo Tesca v Malenovicích bude Billa a Decathlon

OC Centro Zlín (Foto: Facebook/OC Centro Zlín)OC Centro Zlín (Foto: Facebook/OC Centro Zlín)
OC Centro Zlín (Foto: Facebook/OC Centro Zlín)
Co se děje 24. 1. 2018 | Autor: Šárka Šarmanová

ZLÍN – Místo Tesca Billa, nový prodejce se sportovními potřebami a větší obchodní prostory čtyř stávajících prodejců. Takto bude již brzy vypadat po rekonstrukci obchodní centrum Centro Zlín, které je ve zlínské části Malenovicích.

Už je to takřka měsíc, co prostory malenovického obchodního centra opustil hypermarket Tesco. A řada lidí již netrpělivě čeká, jaké nové obchody se v Centru objeví. A budou hned dva. Už zanedlouho zde otevře své brány supermarket Billa, který by měl být nejmodernější prodejnou tohoto obchodního řetězce na Moravě. „Na ploše dvou tisíc metrů čtverečních nabídneme našim zákazníkům široký sortiment čerstvých a kvalitních produktů, regionálních výrobků a místních specialit. Mimo to si zákazníci budou moci zakoupit i čerstvé chlazené ryby, sýry nebo lahůdky. Půjde o moderní plochu vybavenou LED osvětlením, samoobslužnými pokladnami a energeticky úspornými chladícími a mrazícími systémy,“ slibuje její mluvčí Dana Bratánková. Nový obchod znamená také nová pracovní místa. „Otevřením prodejny v Malenovicích vytvoříme dalších pět desítek pracovních míst a podpoříme ještě více místní výrobce a pěstitele,“ doplnil generální ředitel Billy v ČR Jaroslaw Szczypka. 

Ta však už nebude zabírat celý prostor, jako tomu bylo v případě Tesca nebo Carefouru. „Trh se vyvíjí a my s ním. Koncept hypermarketu na velké ploše už není takovým lákadlem, jako tomu bylo v minulosti. Z chování zákazníků je jasně patrné, že roste zájem o obchody s rozumnou prodejní plochou. Tímto směrem jsme se vydali i my,“ vysvětluje ředitel Centra František Rochovanský.

Centro tak následující další měsíce čeká ještě další přestavba a modernizace prostor. Kromě Billy zde, jako první v kraji, také otevře svou pobočku obchod se sportovními potřebami Decathlon. Mimo to se také chystá zvětšení prostor obchodů CCC, A3 Sport, Reserved či Orsay. „S rozšiřováním, modernizacemi a inovacemi máme dostatek zkušeností. Práce jsou organizovány tak, aby dopad na zákazníky byl minimální a mohli nejširší nabídku v kraji využívat i nadále, což je v době probíhajících slev na zimní sortiment a přípravu jarní sezony velmi důležité,“ podotýká František Rochovanský. Pokud jde o možnost parkování, ani zde nemá dojít k omezení.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam