Školáci budou moci opět zajít do zlínské zoo zadarmo

Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Co se děje 25. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínská zoo opět chystá oblíbenou akci pro školáky, kteří si budou moci po tři dny prohlédnout zahradu zcela zdarma. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

Dvakrát do roka umožňuje zlínská zoo školákům bezplatný vstup, a to na základě prokázání se vysvědčením. Vzhledem k tomu, že už brzy si školáci půjdou pro pololetní vysvědčení, mohou se opět těšit na bonusovou akci.

"Stačí v pokladně zoo předložit letošní pololetní vysvědčení (známky vůbec nerozhodují) a ve dnech 2. až 4. února, tedy od pátku do neděle, budou mít žáci zajištěn volný vstup do zlínské zoo. Navíc na každého čeká hezký dárek," upřesnila Bujáčková.

I v zimě je podle ní Zoo Zlín plná života a stojí za návštěvu. Většina zvířat totiž sníh vítá, s chutí se v něm válí a hraje si s ním. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, pandy červené, lachtani, dželady, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy. "Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje letních 27 stupňů Celsia. Na mrazivé počasí se rychle zapomene i v tropické hale Yucatan, v pavilonu slonů a žiraf," dodala Bujáčková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam